Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar Praia Grande appartement heeft een eersteklas locatie binnen 8 minuten wandelafstand van het Praia da Aviacao strand. Het appartement van 75 m² ligt in het strandgebied van de stad en heeft openbare parkeergelegenheid in de buurt.
Het Park en Spel ligt op op 4 km verderop, terwijl het vliegveld zich binnen het bereik van dit 2-badkamer appartement bevindt. Er is ook directe toegang tot een privé strand. Het duurt niet lang om het Itaipu Fortress te bereiken, op 10 minuten rijden verderop.
Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement heeft 2 slaapkamers die plaats aan maximaal 8 gasten bieden. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij deze accommodatie.
Om uw comfort te verhogen, heeft dit appartement een kitchenette met een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cemiterio Municipal “Morada da Grande Planicie”1,1 km
- Lar Espirita Amigos do Bem1,2 km
- Igreja Apostolica Koynonia1,1 km
- Praia Grande1 km
- Praia da Vila Tupi1,9 km
- Praia Tupy2 km
- Seara Espirita Doze Apostolos400 m
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas72 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement is $70. - ❓
Beschikt Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement over parkeergelegenheid?
Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement heeft openbare parkeergelegenheid. - ❓
Heeft Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement een internetverbinding?
Ja, Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement is voorzien van draadloos internet in openbare gebieden. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Pe Na Areia Otimo Apto Vista Mar appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 75 vierkante meter.